Agencja hostess i modelek — cennik

Posted by admin in hostessy

Duże doświadczenie, wysokie kwalifikacie i niepodważalnie atrakcyjna aparycja. Obsługa w wykonaniu naszych modelek i hostess może przynieść firmom wiele korzyści. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym cennikiem. Działamy na terenie całej Polski, oferując Państwu wszechstronną pomoc w organizacji dowolnego eventu lub innego wydarzenia.

Minimalna cena za godzinę pracy hostessy

Każde zlecenie na obsługę hostess i modelek wyceniamy indywidualnie, przy czym istnieją pewne nieprzekraczalne minima, wynikające z wysokości płacy minimalnej. Oznacza to, że minimalna stawka za godzinę pracy nie może być niższa niż 18,30 zł brutto, przy czym ta kwota jest aktualizowana wraz z aktualizacją płac minimalnych. Tak jak napisaliśmy, każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, dlatego nie powinny też dziwić wyższe stawki za godzinę obsługi, przekraczające nawet 100 złotych. Skąd wynikają takie różnice?

Co wpływa na cenę usług hostess i modelek?

  • Rodzaj zlecenia
  • Wymagania stawiane hostessom
  • Ranga wydarzenia
  • Zakres obowiązków

Im bardziej prestiżowe jest wydarzenia, tym większe są oczekiwania organizatorów wobec hostess. W naturalny sposób podnosi to wysokość stawki godzinowej. Na jej wpływ ma także zakres obowiązków stawianych przed hostessami. Im więcej zadań mają do wypełnienia, np. witanie gości, pozowanie do zdjęć, wręczanie ulotek, prowadzenie stoiska i inne indywidualnie ustalane, będzie to wymagało ustalenia wynagrodzenia na wyższym poziomie. W inny sposób wyceniane są także zlecenia jednorazowe i te w ramach stałej, cyklicznej współpracy.

Jak zostać hostessą, czyli wymagania

Ogólne przekonanie na temat tego, jak zostać hostessą, brzmi tak, że powinna to być osoba obdarzona dużą urodą i atrakcyjnością. Musimy z pełną stanowczością zaznaczyć, że nie jest to prawda, lecz mocne uproszczenie. Wysokość honorarium hostess zależy nie tylko od ich urody, ale przede wszystkim kompetencji i umiejętności. Atutem jest np. znajomość języków obcych, kultura osobista, umiejętność prowadzenia konwersacji na różne tematy oraz empatia, a także umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Gdzie pracują nasze hostessy?

Zapewniamy obsługę każdego rodzaju wydarzenia, w tym branżowe targi, wystawy, wydarzenia kulturalne, artystyczne i komercyjne, promocje, eventy, imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe oraz wiele innych. Nasze hostessy zapewniają profesjonalną opiekę nad Państwa gośćmi, co pomaga budować pozytywny wizerunek firmy, a jednocześnie podnosi prestiż wydarzenia.

Dlaczego warto zamówić hostessy i modelki w naszej agencji?

Dbamy o najwyższy poziom świadczonych usług. Współpracujemy z hostessami o zróżnicowanych kompetencja, które doskonale sobie poradzą ze stawianymi przed nimi zadaniami. Oferujemy Państwu współpracę na terenie całego kraju, gwarantując pomoc i wsparcie w razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu celem uzgodnienia szczegółów współpracy.

Leave a Reply