Casting

Casting na modelki, hostessy i hostów

Chciałabyś sprawdzić swoich sił w świecie modelingu lub obsłudze imprez? Szukasz dodatkowego zarobku w wolnym czasie i zawód hostessy wydaje Ci się doskonałym wyborem? Jeżeli tak, zapraszamy do wzięcia udziału w castingach na modelki i hostessy. Jest to pierwszy krok do nawiązania z nami stałej współpracy o charakterze zarobkowym. Sam casting to także świetny sposób na sprawdzenie samych siebie i przekonaniu się o swoich predyspozycjach do pracy w tej branży. Agencja Modelek przeprowadza castingi w sposób profesjonalny i rzetelny, stawiając przede wszystkim na najwyższe standardy i szacunek do zgłaszających się do nas osób. Nie musisz mieć żadnego doświadczenie w branży modelingu i pracy hostessy, niemniej jednak należy spełnić kilka podstawowych warunków, by móc przystąpić do castingu.

Warunki zakwalifikowania się do castingu

Zdjęcia kandydatów

Fotografie są jedną z najważniejszych rzeczy przy każdym castingu. Wysyłając do nas swoje zdjęcia, należy zadbać o to, by było to fotografie aktualne i wyraźne. Sylwetka osoby powinna być na nich przedstawiona w całości. Ważne jest również to, by dostarczyć do nas min. 3 różnych zdjęć. Każde z nich powinno być w dużej rozdzielczości i na każdym musi być dobrze widoczna twarz i sylwetka. Im większa ilość dostarczonych zdjęć, tym łatwiejsze będzie podjęcie decyzji o zakwalifikowaniu się lub nie do dalszego etapu. O naszej decyzji każdy kandydat jest informowany wiadomością e-mail.

Jakich zdjęć nie bierzemy pod uwagę?

Jak się zgłosić na casting?

Najlepiej jest to zrobić, wypełniając formularz zgłoszeniowy online, dostępny na naszej stronie. Prosimy o uzupełnienie zgodnie z prawdą wszystkich wymaganych pól.

Czy doświadczenie ma znaczenie na wynik castingu?

Nie ukrywamy, że doświadczenie jest jednym z kryteriów wyboru, ale nie decydującym. Każda zgłaszająca się do nas osoba ma równe szanse na otrzymanie zlecenia, a ostatecznie decydują o tym nasze oceny oraz wytyczne otrzymane od naszych klientów, poszukujących modelek i hostess.

Kogo zapraszamy do castingu?

Marzy ci się kariera w branży modelingu? Chciałabyś zostać hostessą? Każdy może mieć inne powody ku temu, aby przystąpić do castingu. Przed nikim nie zamykamy również naszych drzwi. Prowadzony przez nas casting ma charakter otwarty, a możliwość wzięcia w nim udziału online sprawia, że niczego Państwo nie ryzykują. W przypadku przejścia do dalszego etapu castingów zaprosimy wybrane osoby do odwiedzenia naszego studia fotograficznego, w którym wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową. Fotografie te trafią do indywidualnego portfolio kandydata, które będzie przedstawiane potencjalnym klientom.

Masz ładną lub specyficzną urodę? Dobrze czujesz się w kontaktach z ludźmi? Nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktów i jesteś gotowa do wielogodzinnej pracy w pozycji stojącej lub chodzącej. Jeżeli tak, zapraszamy do wzięcia udziału w castingu. Pierwszy jego etap możesz przejść, kontaktując się z nami przez internet.

Nieustannie szukamy nowych twarzy — to szansa dla Ciebie!

Świat modelingu i eventów nieustannie się zmienia i rozwija. Nie ma w mim miejsca na stagnację, dlatego nikt nie powinien przejmować się dużą konkurencją w tej branży. Uroda i umiejętności każdej z dziewczyn prędzej lub później mogą być dostrzeżona i może ona zostać wybrana do konkretnego zlecenia. Nie możemy zagwarantować czy na pewno tak będzie oraz kiedy, ale możemy zapewnić, że w należyty sposób przedstawimy Wasze kandydatury naszym klientom. Daj sobie szansę na rozwój, biorąc udział w naszym castingu. Napisz do nas teraz!