Hostessy

Zawód hostessy to zajęcie bardzo wymagające i odpowiedzialne. Nasza agencja współpracuje z kilkoma setkami pań w różnym wieku i z różnych części kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie zapewnić obsługę modelek i hostess dla każdego wydarzenia. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pełną profesjonalizmu obsługę klienta, a także pomoc w dobrze najlepszych hostess i hostów do określonych wymagań.

Agencja hostess Warszawa to sprawdzony wybór

Istniejąc na rynku od wielu lat, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem oraz dogodnymi warunkami współpracy. Zapewniamy Państwu wynajem hostess i hostów na każdy rodzaj wydarzenia. Współpracujące z nami osoby mają predyspozycje do wykonywania różnych powierzonych im zadań. Od rozdawania ulotek, poprzez obsługę na degustacjach, aż po obsługę stoisk firmowych oraz opiekę nad klientami VIP.

Jak nasze hostessy pomogą Twojej firmie

Czy potrzebne Państwu są ładne, doświadczone i umiejące się odnaleźć w towarzystwie hostessy? Na co dzień być może nie. Ale przy okazji takich wydarzeń jak targi branżowe, wystawy, premiery produktów, konferencje oraz imprezy okolicznościowe — jak najbardziej tak. Swoją urodą i zachowaniem uświetnią każdy event, podkreślając jego rangę oraz zapewniając bardzo ważną pomoc każdemu gościowi. Od wskazania drogi do baru lub toalety, poprzez dystrybucję materiałów reklamowych, aż po możliwość ucięcia sobie miłej pogawędki i dotrzymywanie towarzystwa. Jeżeli takich właśnie hostess i modelek poszukujesz, skontaktuj się z nami, a przygotujemy odpowiednią ofertę.

Agencja hostess, modelek i hostów — dlaczego warto nas wybrać?

Poszukiwania hostess na własną rękę mogą być czasochłonne i niestety mało skuteczne. Wynika to przede wszystkim z braku odpowiedniej ilości czasu i doświadczenia w tym, co jest ważne przy wyborze osób do obsługi konkretnego wydarzenia. Naszym nadrzędnym celem jest pełne zadowolenie klientów korzystających z naszych usług. Aby to osiągnąć, zawsze stawiamy na indywidualne podejście do klienta, zrozumienie jego potrzeb i działania zmierzające do ich zaspokojenia. Bogate portfolio współpracujących z nami osób, pozwala nam przedstawić najlepsze kandydatury dla firmy klienta. Niezależnie czy jest to impreza firmowa, wydarzenie sportowe lub artystyczne, zawsze przedstawiamy najlepsze i najbardziej dopasowane do nich kandydatury naszych hostess, hostów i modelek.

Co wyróżnia naszą agencję modelek od innych?

Na rynku nie brakuje firm, oferujących usługi modelek i hostess. My, jako jedna z niewielu firm z czołówki tej branży, dysponujemy zasobami kilkuset osób. Są to hostessy o niebanalnej urodzie, w grupach o dużej rozpiętości wieku oraz charakterystycznych cechach i pogodnym usposobieniu. Swoim wyglądem i zachowaniem z pewnością dobrze wpiszą się w wizerunek każdej wymagającej firmy.

Jak organizowana jest współpraca z naszymi hostessami?

Niezależnie od miejsca, w którym wydarzenie jest organizowane, zapewniamy naszym hostessom sprawny, punktualny i bezpieczny transport do miejsca pracy. W przypadku wydarzeń kilku dniowych, po naszej stronie znajduje się także zakwaterowanie dla nich oraz wyżywienie. Wszystko po to, aby w pełni mogły angażować się w pracę na rzecz Państwa firmy, zachowując energię i będąc wypoczętymi i pełnymi optymizmu.